İçeriğe geç

Bulaşık Makinesi Servisi / Tamircisi

Bulaşık makinenizin tüm arızaları için yerinde ve 1 yıl garantili tamir hizmeti veriyoruz. Yıllardır beyaz eşya cihazları için tamir ve bakım hizmetleri veren firmamız bulaşık makinelerinin tüm sorunlarını taşımadan tek seferde yerinde yapıyor. Bulaşık makinelerinde en çok görülen temiz yıkamama arızası için tüm çözümleri yerinde üretebiliyoruz. Bulaşık makinenizin verimli çalışması için bakımlarını aksatmadan yaptırmalısınız. Titiz ve kaliteli bir bakım için bizi şimdi arayın. Bulaşık makinenizin arızası ne olursa olsun bizi şimdi arayın. Donanımlı servis araçlarımızla sizlere kusursuz bir tamir hizmeti sunuyoruz.

bulaşık makinesi servisi

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızda sorunlara pratik ve yerinde çözüm üreten firmamız kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir. Tüm bankaların kartları geçerlidir. Taksit imkanı hakkında detaylı bilgi almak için bizi şimdi arayın. Sektörün en eski beyaz eşya servisi olarak sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyoruz. Yıllardır beyaz eşya sektöründe onarım hizmeti veren firmamız bulaşık makineleri için gerekli olacak tüm parçalara sahip. Bu sayede bulaşık makinenizin modeli ne olursa olsun bizi arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Tüm markaların bulaşık makinelerini tamir edebiliyoruz. 15 yılı aşkın bir süredir sektörde faaliyet gösteren firmamız tüm parçaların orijinal olanlarına sahip. Bulaşık makinenizin modeli ne olursa olsun bizi arayarak tamir hizmeti talep edebilirsiniz. Bizi arayarak bulaşık makinesi için servis talebi oluşturduğunuzda cihazınızın arızasını net söylemeniz yeterli. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size yönlendirilen ustamız arızayı tek seferde çözecek ekipman ve yedek parçaya sahip olacaktır. Nadiren veya akşam servislerinde depo kapandığı için malzeme tedarik edemeyebiliriz.

Sıcak ve tazyikli su ile lekeleri çıkartan bulaşık makinelerinde bu çalışma mantığı ile en çok görülen arıza su akıtmasıdır. Su akıtma problemlerinde yapılması gereken ilk işlem fişin çekilmesidir. Aksi taktirde ayaklarınız ıslakken elektriğe kapılabilirsiniz. Su akıtma arızasında servis desteği almanız gerekiyor.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makinesi tamirinde son derece deneyimli ustalarımız ile sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. Çalışmayan Arçelik bulaşık makinenizi gün içinde tekrar kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey servisimizi arayarak arıza bildiriminde bulunmak.

Call Now ButtonServisi Ara !