Bostancı Profilo Servisi

ilebayraktarservisim

Bostancı Profilo Servisi

Bostancı Profilo servisi, Profilo cihazların tamiri, bakımı ve montajı için tüm Kadıköy, Ataşehir ve Maltepe ilçelerinde destek veriyor. Eski yeni tüm Profilo cihazların onarımı için bizleri arayabilirsiniz. Sektörün ve bölgenin en eski tamircisi olarak cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun veya arızası ne olursa olsun tamirini yapıyoruz. Hızlı bir onarım istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bir telefon açarak servis kaydı bırakmak.

Profilo Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde İstanbul’un en hızlı servis desteği veren firması biziz. Soğutma cihazlarının tamamında tecrübeli kadromuz ile siz Profilo marka no-frost ve derin dondurucu buzdolabı arızalarına yerinde çözümler üretiyoruz. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun tamiri mümkün. Bostancı Profilo servisi olarak soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Profilo dolapları gün içinde tamir ediyoruz. Servisimizi arayarak arıza kaydı açtırma imkanınız yoksa 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızdan bizlere yazabilirsiniz.

Profilo buzdolabı modellerinin çoğu modelinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın buzdolabı kısmının derin dondurucu kısmına göre daha az soğutması, hiç soğutmaması veya su akıtmasıdır. Kronik olarak adlandıramasak da çoğu modelde görülen bir sorundur. Çözümü için ölçüm yapılması şart çünkü bir den çok sebebi olabiliyor. Hatta bazı zamanlar arıza değil kapı açık unutulduğunda bile kaynaklanabiliyor. Bu yüzden Profilo buzdolabınızın buzdolabı kısmı soğutmuyor ise bizi hemen arayın.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sallanıyorsa Bostancı Profilo servisi arayarak gün içinde tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. 1 yıl garantili Profilo çamaşır makinesi tamiri istiyorsanız bizi hemen arayın. Bostancı servisimiz haftanın 7 günü servis desteği veriyor. Arızalı çamaşır makinenizi hızlıca tamir ettirmenin tek yolu bizden geçiyor. Fiyatlarımız son derece ekonomik ve yapılan onarımlar garantilidir.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !