İçeriğe geç

Bostancı İndesit Servisi

Bostancı İndesit servisi, Kadıköy ve Maltepe ilçelerinde indesit beyaz eşya servis hizmetleri vermektedir. Arızalı tüm İndesit cihazların tamiri, bakımı ve montajı için Bostancı şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Yedek parça konusunda bölgedeki en gelişmiş firmalardan biri olarak eski yeni tüm İndesit cihazları tamir edebiliyoruz. Özellikle beyaz eşyaların aşırı pahalı olduğu bu süre içinde eski cihazınızın tamirini, bakımını yaptırarak büyük tasarruf edebilirsiniz.

Bostancı İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Bostancı şubemiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Aynı gün içinde onarım yapan ve tüm işlemlere 1 yıl garanti veren Bostancı İndesit servisi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm imkanlarımız ile kesintisiz onarım desteği veriyoruz. Donanımlı İndesit servisi araçlarımız ve işinin ehli kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Bostancı İndesit Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor, su akıtıyor, ses yapıyor, sigorta attırıyor, koku yapıyor veya hiç çalışmıyorsa hemen bizi arayın. Bostancı indesit servisi olarak tüm bu sorunları yerinde gideriyoruz. Aslında hiçbir arıza için buzdolabını taşımayız. Motor değişimi de dahil olmak üzere tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. İndesit buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın motor aksamının çalışmaması ve “takır takır takır” sesleri çıkartıp birden durmasıdır. Bu arıza genellikle anakart sorunlu olduğu zaman ortaya çıkar. Servis olarak arızalı İndesit buzdolabı anakartı yerinde değiştiriyoruz.

Bostancı İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

İndesit bulaşık makineleri son derece sağlam ve ekonomik cihazlardır. Fakat Ariston firması ülkemizden çekildiği günden beri satışlar oldukça düşmüş durumda. Eski tüm İndesit bulaşık makinesi modellerinin arızası, bakımı ve montajı için Bostancı İndesit servisi firmamızı arayabilir, destek talep edebilirsiniz. Cihazınızın en hızlı şekilde ve yerinde onarımı için bize hemen ulaşın. Firmamız donanımlı servis araçları ve işinin ehli uzman teknisyen kadrosu ile her zaman yanınızda.

  • Suadiye İndesit Servisi
  • Altıntepe İndesit Servisi
  • Küçükyalı İndesit Servisi
  • Erenköy İndesit Servisi
  • Kozyatağı İndesit Servisi
  • İçerenköy İndesit Servisi
Call Now ButtonServisi Ara !