Beylerbeyi Buzdolabı Servisi

ilebayraktarservisim

Beylerbeyi Buzdolabı Servisi

Beylerbeyi buzdolabı servisi, uzman kadrosu ve donanımlı teknik servis araçları ile Üsküdar ilçesinde ikamet eden buzdolabı kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Buzdolabınızın modeli ne olursa olsun bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Aynı gün içinde arıza tespit ve onarım yapıyoruz.

Buzdolabı Motor Değişimi

Buzdolabı tamirinde en zahmetli iş buzdolabı motor değişimi işlemidir. Buzdolabı motorunu yerinde değiştiriyoruz. Çoğu firma motor değişimi için buzdolabını atölyeye alırken biz yerinde kaynak, vakum ve gaz şarjı yapabiliyoruz. Değiştirdiğimiz motora 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan motorun değişimi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Buzdolabınızın motor arızasını aynı gün içinde gidermek istiyorsanız Beylerbeyi buzdolabı servisi firmamızı arayarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Arıza tespiti ücretli mi?

Arızalı buzdolabınız için servis talebinde bulundunuz, teknisyenler gelip kontrol etti ve arızalı parça için size fiyat bilgisi verdi. Bu arıza tespiti ve fiyatlandırma için servis ücreti alıyoruz. Doğru arıza tespiti, ekonomik çözüm ve yerinde onarım için bizi hemen arayın.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !