Ataşehir Bosch Servisi

ilebayraktarservisim

Ataşehir Bosch Servisi

Ataşehir Bosch servisi, Bosch kullanıcılarına aynı gün içinde onarım hizmeti veriyor. Yerinde ve garantili Bosch beyaz eşya servisi için haftanın 7 günü bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgedeki en eski beyaz eşya tamircisi olarak Bosch cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımlarını yapıyoruz.

Bosch cihazınızın arızasını aynı gün içinde gidermek istiyorsanız Ataşehir Bosch servis şubemizi şimdi arayın. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile Bosch beyaz eşya, kombi ve klimalar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Sektörün en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak ilçede faaliyet gösteren firmamız sorunlara pratik çözümler sunuyor. Orijinal yedek parçalar ile kusursuz bir onarım hizmeti veriyoruz. Tarafımızdan tamiri yapılan tüm Bosch cihazlara 1 sene garanti veriyoruz. Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi ve klimalar için tamir hizmetimiz mevcuttur. Her bir alanın ekibi farklı ve her biri işinin ehlidir. Tamir süresi çok kısa ve ekonomiktir. Servisimiz kredi kartı ile ödeme almaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız bunu telefonda belirtmeniz yeterli olacaktır. Tüm ekiplerimiz mobil pos kullanmaktadır. Servis, bakım ve montajlarda kart geçerlidir.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch markasına ait tüm beyaz eşya cihazlarını yerinde tamir edebiliyoruz. Atölyeye alınma durumu çok nadiren görülür. Çamaşır makinelerinde sadece kazan arızaları atölyeye alınır. Bosch markasına ait bulaşık makinelerinin çoğunda ısıtmalı motor vardır. Bu motorların değişimi yapıldığında çalışılan alanın batma olasılığı çok yüksektir. Cihazın bulunduğu yerin durumuna göre bu arıza için de atölyeye alınabilir. Atölyeye alınan tüm Bosch cihazlar bakımları yapılıp teslim edilir.

  • Ataşehir Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Ataşehir Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
  • Ataşehir Bosch Kurutma Makinesi Servisi
  • Ataşehir Bosch Buzdolabı Servisi
  • Ataşehir Bosch Fırın Servisi
  • Ataşehir Bosch Ocak Dönüşümü

Tüm Bosch beyaz eşyalarınız için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan tüm cihazların servis önceliği vardır. Garanti kapsamında kalan cihazlar için indirimli fiyatlar uygulanır.

Bosch Buzdolabı Servisi

Servis olarak tüm Bosch buzdolabı modellerini yerinde tamir edecek ekipman ve donanıma sahibiz. Sektörün en tecrübeli ustaları ile çalışan firmamız yapılan onarımlara 1 sene garanti veriyor. Garantili Bosch buzdolabı tamiri için yapmanız gereken tek şey Ataşehir Bosch servisi arayarak servis talebinde bulunmaktır. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan tüm buzdolabı arızalarına yerinde çözüm üretiyoruz.

Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi modelleri için teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Bosch kombizin arızası ne olursa olsun Ataşehir şubemizi arayarak tamir ve bakım talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp hesabımızdan dilediğiniz zaman kombiniz hakkında merak ettikleriniz için bilgi alabilirsiniz.

Bosch kombiniz içinde yılda en az 1 defa bakım hizmeti almalısınız. Bosch kombilerin bakımında iyonizasyon ayarı, tank ayarı, yanma odası temizliği, filtre temizliği, peteklerin havasının alınması gibi temel işlemler yapılır. Soğuk kış günlerinde arızalı kombi ile beklemek istemiyorsanız düzenli bakım yaptırın. Düzenli olarak bakımları yapılan kombiler %30’a yakın tasarruf sağlar.

Ataşehir ilçesinde 15 yılı aşkın bir süredir tamir hizmeti veren firmamız 7/24 çağrı merkezi desteği sunuyor. Haftada 6 gün teknik servis hizmeti veriyoruz. Acil durumlar için servis talebiniz olursa telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !