Ataşehir Altus Servisi

ilebayraktarservisim

Ataşehir Altus Servisi

Ataşehir Altus Servisi

Altus beyaz eşyalarınızın tüm arızalarını bizimle paylaşarak en kısa sürede tamirini sağlayabilirsiniz. Servisimiz donanımlı Altus servis araçları ile tüm Altus beyaz eşyaların yedek parçalarını yanında taşıyor. Bu sayede cihazınızın modeli veya arızası ne olursa olsun aynı gün içinde kullanabiliyorsunuz. Kusursuz ve kaliteli bir Altus teknik servis hizmeti almak için Ataşehir Altus servisi hemen arayın.

Altus çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise bu arızaların tümünden bir gün içinde kurtulabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz ve yedek parça donanımlı araçlarımız ile tüm Altus çamaşır makinesi arızalarını yerinde gideriyoruz. Kusursuz bir onarım istiyorsanız bizi hemen arayın. Haftanın 7 günü Altus çamaşır makinesi tamir hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçaları ve onarımları için bizi arayabilirsiniz. Altus çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın kazan dağıtmasıdır. Eğer Altus çamaşır makineniz aşırı sallanıyor, uçak kalkar gibi ses yapıyor ise kazan dağıtmış olabilir. Bu durumda cihazın atölyeye alınması gerekebilir. Atölyeye alınan cihazlar en geç bir hafta içinde teslim edilir. Kazan arızalarında önce onarıma gidilir ve daha az masraf ile cihaz sorunsuz çalışacak hale getirilir. Ekonomik ve kaliteli bir Altus çamaşır makinesi kazan onarımı için Ataşehir Altus servisi hemen arayın.

Altus bulaşık makinem su boşaltmıyor, altından sürekli su kaçırıyor. Altus bulaşık makinesi kullanıcılarından genelde bu şikayetleri alırız. Bu arızaların tümü yerinde çözülecek arızalardır. Cihazın krom kazanında delik var ise onarım yoluna gidilir. Fakat delikler yama tutmaz ise direkt olarak atölyeye alınır ve kaynak ile onarım yapılır. Su boşaltmama arızalarının tümü yerinde onarılır. Servis talebinde bulunurken cihazın model numarasını belirtmeniz işin daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır.

Kusursuz ve ekonomik Altus beyaz eşya onarımı için Ataşehir Altus servis şubemizi hemen arayın. Haftanın 7 günü teknik destek hizmetleri veriyoruz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServisi Ara !