Atalar Ariston Servisi

ilebayraktarservisim

Atalar Ariston Servisi

Atalar Ariston servisi, Kartal ilçesindeki en eski teknik servis firmalarından biridir. 2003 yılından beri sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamızda tüm işlemler yerinde yapılır ve onarımlar 1 yıl garantilidir. Arızalı Ariston cihazlarınızı uygun fiyata ve yerinde tamir ettirmek isterseniz bizi hemen arayın. Sahip olduğumuz yedek parça imkanları ile her zaman sizlerin yanındayız. Profesyonel bir çözüm için tek yapmanız gereken Atalar servisimizi aramak. Atalar şubemiz Kartal, Pendik ve Maltepe ilçelerinin tamamına aynı gün içinde geliyor.

Ariston Kombi Servisi

Kombi tamirinde uzman, neredeyse tüm arızaları gözü kapalı yapacak tecrübede ustalarımız ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. 1 yıl garantili Ariston kombi tamiri için tek yapmanız gereken Atalar Ariston servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Soğuk kış günlerinde kombisiz kalmak istemiyorsanız bizi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda işlemler yerinde yapılır. Arıza ne olursa olsun kombiniz yerinden sökülmez. Yıllardır kombi onarım hizmetleri veren firmamızda tüm eski modellerin yedek parçaları mevcuttur. Ariston kombiniz ne kadar eski olursa olsun yenisi ile değiştirmeden önce tamir yoluna giderek tasarruf edebilirsiniz.

Atalar şubemizde periyodik kombi bakımı ve ilaçlı petek temizleme hizmetleri de verilmektedir. Kombinizin daha uzun ömürlü olması ve daha performanslı çalışması için periyodik bakımlarını yaptırmayı aksatmayın. Aynı şekilde petekler için de temizlik yaptırarak performansını artırabilirsiniz. Tüm bunlar için sabit hattımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !