Altunizade Siemens Servisi

ilebayraktarservisim

Altunizade Siemens Servisi

Altunizade Siemens servisi, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde Siemens beyaz eşya onarım hizmetleri sunuyor. Arızalı tüm cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için bizi hemen arayın. Sabit hattımızdan haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Eski yeni tüm Siemens marka cihazlar için yerinde onarım yapıyoruz. Arızası ne olursa olsun beyaz eşyalarınızı taşımıyoruz.

Altunizade Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının eli ayağı olan Siemens bulaşık makinesi modelleri için 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Isıtmayan, temiz yıkamayan, suyunu boşaltmayan, sigorta attıran tüm Siemens bulaşık makineleri için hemen arayın. Servisimiz arızalı Siemens bulaşık makinenizi yerinde tamir ediyor ve değişen parçalara 1 sene garanti veriyor. Garantili Siemens bulaşık makinesi tamiri için 0216 388 83 88 numaralı telefonumuzu şimdi arayın. Yeni nesil Siemens bulaşık makinesi modellerinin çoğunda ekranda arıza kodu çıkar. Cihaz hangi işlemde takılır ise buna dair ekranda E24, E25, E15 gibi hata kodları çıkartır. Arıza kaydı bırakırken çağrı merkezine cihazın ekranında yazan hata kodunu söylemeniz arızanın daha hızlı çözülmesine yardımcı olur.

Siemens Bulaşık Makinesi Sürekli Çalışıyor

Siemens bulaşık makinelerinin alt kısmında tabla bulunur. Bu tablanın üzerinde bulunan emniyet köpüğüne su gelirse cihaz sürekli çalışır, sürekli pompa yapmaya başlar. Su gördüğü sürece makineyi kapatsanız bile bu işlem devam edecektir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız Altunizade Siemens servisi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Önce cihazın su kaçağı giderilecek ve sonrasında zarar verdiği parçalar ne ise değiştirilecek, bu işlemlerin tamamını yerinde yapıyoruz. Olur da su kaçağı cihazın kazan contasından kaynaklanırsa o zaman atölye ortamı gerekebilir.

Altunizade Siemens Buzdolabı Servisi

Dünya genelinde en çok tercih edilen ilk 5 markadan biri olan Siemens markasına ait buzdolabı modelleri ülkemizde de geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Fiyatları yüksek olsa da ürünleri saklamada gösterdiği performans ve enerji tasarrufu sayesinde en çok tercih edilen markalardan biridir. Altunizade Siemens teknik servisi olarak bölgemizde ikamet eden Siemens buzdolabı kullanıcılarına aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Arızası ne olursa olsun Siemens buzdolabınız için bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Diğer beyaz eşyalara göre buzdolabı daha acildir ve içindeki yiyecekler bozulmadan müdahale ediyoruz. Siemens buzdolabınız için yaptığımız onarımlarda parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz.

Siemens buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalar aşağıdaki gibidir.

  • Siemens buzdolabı soğutmuyor
  • Siemens buzdolabı alarm veriyor
  • Siemens buzdolabı kapısı kapanmıyor
  • Siemens buzdolabı su akıtıyor
  • Siemens buzdolabı alt taraf soğutmuyor
  • Siemens buzdoalbı ses yapıyor

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !