Altunizade Arçelik Servisi

ilebayraktarservisim

Altunizade Arçelik Servisi

Altunizade Arçelik servisi, Üsküdar ilçe genelinde Arçelik teknik servis hizmeti sunuyor. 1 yıl garantili Arçelik beyaz eşya ve klima servisi için bizi hemen arayın. Servisimize dilediğiniz zaman telefon ile ulaşabilir ve kayıt bırakabilirsiniz. Firmamızda Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, klima ve kombi tamiri yapılmaktadır.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Arçelik buzdolabı tamiri için haftanın 7 günü servis desteği sunan firmamız sizlere yerinde onarım desteği veriyor. Firmamız tarafından tamiri yapılan dolaplar 1 sene garantilidir. Garantili buzdolabı servisi için Altunizade Arçelik Servisi hemen arayın.

Servis olarak Arçelik buzdolabı modellerinde en sık gördüğümüz arıza cihazın alt tarafının soğutmamasıdır. Bu sorunun bir çok sebebi olabiliyor. Fakat servis çağırmadan önce dolabın kapağını açık unutmuş olma ihtimalinize karşı dolabın fişini çekip en az 2 gün bekletin. Kanallarda ki buzların çözülmesi ile sorun ortadan kalkabilir. Fakat sorun devam ederse bizi arayarak arızalı parçanın tespitini yaptırabilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizin teknik sorunlarını en kısa sürede gidermek ve aynı gün içinde kullanabilmek için Altunizade servisimizi hemen arayın. Firmamız tarafından onarımı yapılan bulaşık makineleri 1 sene garantilidir. Garantili bulaşık makinesi tamiri için en doğru adres Altunizade Arçelik servisi.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !