Acıbadem Profilo Servisi

ilebayraktarservisim

Acıbadem Profilo Servisi

Acıbadem Profilo servisi, bölgedeki donanımlı servis araçları ve uzman kadrosu ile sizlere en hızlı çözümü üretiyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan, sigorta attıran tüm Profilo cihazlar için Acıbadem servisimizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz aralıksız hizmet vermektedir. Teknik servisimiz ise haftanın 7 günü geç saatlere kadar destek sunmaktadır.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Servisimiz arızalı çamaşır makineleri için tamir hizmetleri vermektedir. Yerinde ve garantili Profilo çamaşır makinesi tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Acıbadem Profilo servisi olarak Kadıköy ilçe genelinde servis desteği sunuyoruz. Arızalı çamaşır makinenizi en kısa sürede tamir ettirmek istiyorsanız sabit hattımızı hemen arayın.

Garantili Profilo Servisi

Acıbadem Profilo servisi olarak tüm işlemleri yerinde yapıyoruz ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Profilo servisi için bizi hemen arayın. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan parçalarda kullanıcı hatası olmadan sorun çıkarsa ücretsiz değişimi yapılır.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !