Acıbadem Ariston Servisi

ilebayraktarservisim

Acıbadem Ariston Servisi

Acıbadem Ariston servisi, Ariston cihazlarınızın aynı gün içinde tamiri için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede Ariston beyaz eşyalarınız kaç yıllık olursa olsun servisimiz yerinde tamir ediyor. 1 yıl garantili Ariston beyaz eşya servisi için doğru yerdesiniz.

Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Ariston buzdolabı tamiri konusunda donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere hızlı çözümler üretiyoruz. Buzdolabınız arızalı ise içindeki yiyecekleriniz zarar görmeden dolabın çalışması için bizi hemen arayın. Buzdolabı motor değişimi dahil tüm ağır işlemlerini yerinde yapıyoruz. Buzdolabının arızası ne olursa olsun dolabı asla taşımıyoruz. Tüm işlemleri yerinde yapıyor onarım için kullandığımız yedek parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Ariston buzdolabı servisi için Acıbadem Ariston servisi hemen arayın. Şubemizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Nöbetçi servis ekiplerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makinenizin tüm teknik sorunlarını gün içinde gidermek için Acıbadem Ariston servisi hemen arayın. Eski yeni tüm Ariston bulaşık makinesi modellerinin tamiri için bizi arayarak gün içinde tamirini yaptırabilirsiniz. Ariston bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın ışıklarının yanıp sönmesi ve yıkamaya geçmemesidir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız ilk yapmanız gereken cihazın düğmesini kapalı konuma getirip 10 saniye bekledikten sonra tekrar çalıştırmaktır. Eğer bunu yaptığınızda yine arızaya giriyorsa cihazın prostat, motor ve anakartı kontrol edilmelidir.

1 Yıl Garantili Ariston Servisi

Servisimiz cihazlarınızda tespit edilen arızalı parçaları orijinal parçalar ile değiştiriyor. Değiştirilen tüm yedek parçalar 1 sene garantilidir. 1 yıl parça garantili Ariston beyaz eşya servisi için bizi hemen arayın.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !